Rezultatele finale ale BAC-ului olimpicilor Doar trei constănțeni au promovat examenele
Rezultatele finale ale BAC-ului olimpicilor: Doar trei constănțeni au promovat exameneleLaura Alexandra Antonaru - Liceul Teoretic „Ovidius" (Olimpiada de Biologie), REUSIT
Lucian Mihai Gheorghe Scurtu - Liceul Internaţional de Informatică (Olimpiada de Chimie) REUSIT
Ioan Prundeanu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS
Mădălin Florin Pavel - Grupul Şcolar Industrial „Lazăr Edeleanu" (canotaj) RESPINS
Ionela Mădălina Rusu - Grupul Şcolar Industrial „Lazăr Edeleanu" (canotaj) RESPINS
Alexandra Cucu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj), date despre acest elev nu au fost găsite pe site-ul ISJ Bacău
Florin Hodorogea - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS
Ioana Alina Pavel - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS
Iulian Romică Vodă - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS
Adrian Hahui - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (canotaj) RESPINS
Elena Lavinia Târlea - Grupul Şcolar „Lazăr Edeleanu" (canotaj) RESPINS
Ştefan Georgescu - Grupul Şcolar „Lazăr Edeleanu" (canotaj),
Isabela Mădălina Solomon - Grupul Şcolar „Lazăr Edeleanu" (canotaj) RESPINS
Claudiu Ionuţ Bătrinu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) RESPINS,
Ionuţ Maneachin - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) RESPINS
Cristian Şerban - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (kaiac-canoe) RESPINS
Daniel Alin Ticheaua - Colegiul Tehnic Energetic (kaiac-canoe) RESPINS
Marian Călătoae - Colegiul Tehnic Energetic (kaiac-canoe) ELIMINAT DIN EXAMEN,
Florin Dumitrescu - Grupul Şcolar Carmen Sylva (karate tradiţional), date despre acest elev nu au fost găsite pe site-ul ISJ Bacău
Dorin Pîrvan - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte) RESPINS
Sebastian Costel Agrigoroşoaie - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte), RESPINS
Dragoş Marian Cazacu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (lupte) RESPINS
Beatrice Ioana Georgescu - Colegiul Tehnic Energetic (nataţie şi pentatlon modern) RESPINS
Luana Mândroiu - Liceul Teoretic Ovidius (va susţine examenul de admitere la Universitatea de Medicină din Viena) REUSIT
Ciprian Iurgen Lica - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (CEU 19) RESPINS
George Ilie - Grupul Şcolar Energetic din Cernavodă (baschet),
Denis Chiriţă - Liceu cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (box) RESPINS,
Andrei Radu Constantin - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (box) RESPINS
Alexandru Cristian Constantin - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (box) RESPINS
Alexandru Buzbuchi - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal), date despre acest elev nu au fost găsite pe site-ul ISJ Bacău
Bogdan Mitache - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal) RESPINS
Raimond Balint - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal)RESPINS
Cristian Gavra - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal),
Adrian Ionuţ Putanu - Grupul Şcolar „Ion Podaru" din Ovidiu (fotbal), date despre acest elev nu au fost găsite pe site-ul ISJ Bacău
Ştefan Arghir - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (haltere)RESPINS
Robert Nicolae Curca - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal) RESPINS
Silvian George Stoian - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal) RESPINS
Ştefan Claudiu Subţirică - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (handbal)RESPINS
Gabriel Mădălin Vasile - Colegiul Naţional „Constantin Brătescu" (handbal) ELIMINAT DIN EXAMEN
Ştefan Fabian Cristofor - Liceul ce Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (rugby)RESPINS
Lucian Munteanu - Liceul cu Program Sportiv „Nicolae Rotaru" (tenis de masă) RESPINS
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp