Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
01:29 25 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

ZIUA de Constanța angajează Tehnoredactor/ Editor Online

ro

03 Jun, 2022 15:34 2311 Marime text

#echipă este cuvântul care ne definește. Suntem pe piață de 22 de ani, timp în care am informat corect publicul și facem jurnalism de calitate în continuare. Suntem unul dintre cele mai importante ziare locale din Dobrogea.

Ce oferim:
  • Salariu în funcție de experiență, cu posibilitatea de mărire;
  • Bonusuri motivante;
  • Mediu de lucru plăcut în care te poți dezvolta personal;
  • Dezvoltare profesională și oportunități de promovare;
  • Suport în orice lucru pe care trebuie să-l faci și nu știi cum sau ești nesigur.

Responsabilitati:
  • Administrare site știri:
    • procesează si prelucrează materiale (articole realizate de redactori), documente, imagini și video pentru site;
    • postează materialele din ziar pe rețelele de socializare;
    • tehnoredactare/machetare pagini ziar;
    • asigură suport echipei de jurnaliști;
  • încarcă video pe youtube;
  • Editare foto;
  • ocazional - propuneri de layout, grafică şi design materiale publicitare, inclusiv grafică web.

Cerinte:

Ne dorim un coleg/ o colegă care să aibă înclinație spre partea tehnică a site-ului, să știe cum să editeze o fotografie, la nivel mediu și să fie deschis/ă spre a învăța și a-și îmbunătății skill-urile.

Avantaje:
  • echipă dinamică și tânără;
  • posibilități de avansare;
  • salariu atractiv.

Cei interesaţi vor trimite pe adresa de email office@ziuact.ro un scurt CV şi un număr de telefon unde pot fi contactaţi pentru programarea la interviu.

Urmareste-ne pe Google News
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp

Ti-a placut articolul?

Comentarii