Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
03:58 05 05 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

FIVE HOLDING angajază RESPONSABIL E-COMMERCE (MAGENTO)

ro

30 Sep, 2020 17:07 2109 Marime text

Candidatul ideal
-experienta Magento 3-5 ani (sau experienta mai mare cu alte solutii de e-commerce);
-diploma IT/ facultate in domeniu;
-abilități organizatorice puternice și atenție la detalii;
-abilitatea de a gestiona sarcinile administrative conexe.

Descrierea jobului
Mentinere si upgrade site Magento;
Administratorul de site-uri web Magento 2 va configura setările pentru site-uri existente si site-uri noi;
Angajatul se va ocupa de toate sarcinile de administrare al site-ului Magento;
Actualizarea catalogului de produse și mentinerea integritatii lui;
Configurarea site-urilor, locația, contactul, stocarea informațiilor, adresele de e-mail etc;
Configurarea metodelor de expediere;
Configurarea regulilor de preț pentru catalog și coș;
Gestionarea accesului utilizatorilor;
Gestionarea modulelor și extensiilor personalizate;
Testarea funcționalitatilor.

Descrierea companiei
FIVE HOLDING - magazin Brick Constanta

Asteptam cv-urile dumneavoastra la adresa de mail: recrutare@five-brick.ro.

Urmareste-ne pe Google News
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp

Ti-a placut articolul?

Comentarii