Consiliul Județean Constanța decide darea în administrare a punctului medical din Băneasa către Spitalul Județean (DOCUMENT)
Consiliul Județean Constanța decide darea în administrare a punctului medical din Băneasa către Spitalul Județean
23 Feb, 2026 14:54
ZIUA de Constanta
754
Marime text
754
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



