In memoriam. Căzuţi la datorie. 23 iunie 2010. A fost jale mare. Armata română a pierdut doi militari în Afganistan. Din ce batalion făceau parte
In memoriam. Căzuţi la datorie. 23 iunie 2010. A fost jale mare. Armata română a pierdut doi militari în Afganistan.
23 Jun, 2018 05:04
ZIUA de Constanta
7837
Marime text
7837
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


