Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
09:29 16 12 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Alegeri la Universitatea Maritimă Constanța. Cine sunt studenții care vor face parte din Senatul UMC

ro

22 Nov, 2017 15:25 860 Marime text
Potrivit unei postări pe Facebook a Ligii Studenților din Universitatea Maritimă Constanța au avut loc alegeri pentru studenţii reprezentanţi în mandatul 2017-2018.

Astfel, studenții care vor face parte din structurile de conducere în următorul an sunt:

* STUDENȚI SENATORI:

Senatul Universității Maritime din Constanța

1. ILIE Ana-Lavinia
Facultatea de Navigaţie şi Transport Naval, specializarea Inginerie Economică în Domeniul Transporturilor, anul 3

2. BOBEICO Beatrice
Facultatea de Navigaţie şi Transport Naval, specializarea Inginerie Economică în Domeniul Transporturilor, anul 3

3. CĂTUN Alexandru-Ionuț
Facultatea de Navigaţie şi Transport Naval, specializarea Inginerie și Management în Operarea Terminalelor și Navelor Maritime, anul 1 (Master)

4. BÎRZU Daniel
Facultatea de Electromecanică Navală, Specializarea Electromecanică Navală, anul 4

5. PASCU Adrian-Constantin
Facultatea de Navigaţie şi Transport Naval, specializarea Inginerie și Management în Domeniul Maritim și Portuar, anul 1 (Master)

6. BULAMACI Dragoș-Constantin
Facultatea de Electromecanică Navală, Specializarea Electrotehnică, anul 4

7. ȘOLTESCU Tudor-Constantin
Facultatea de Navigaţie şi Transport Naval, specializarea Navigație și Transport Maritim și Fluvial, anul 3

* STUDENȚI CONSILIERI:
Consiliul Facultăţii de Navigaţie şi Transport Naval:

1. ILIE Ana-Lavinia
Specializarea Inginerie Economică în Domeniul Transporturilor, anul 3

2. PASCU Adrian-Constantin
Specializarea Inginerie și Management în Domeniul Maritim și Portuar, anul 1 (Master)

3. BÎRZU Daniel
Specializarea Inginerie Economică în Domeniul Transporturilor, anul 4

4. ȘOLTESCU Tudor-Constantin
Specializarea Navigație și Transport Maritim și Fluvial, anul 3

* STUDENȚI CONSILIERI:
Consiliul Facultăţii de Electromecanică Navală

1. AVRAM Iulian
Specializarea Electrotehnică, anul 2

2. POPA Alexandru
Specializarea Electrotehnică, anul 3

3. BÎRZU Daniel
Specializarea Electromecanică Navală, anul 4

4. BOGATU Gabriel
Specializarea Tehnologii și Sisteme de Telecomunicații, anul 1

5. MARINESCU Radu-Gabriel
Specializarea Electromecanică Navală, anul 2

6. LEUȘTEAN Gabriel
Specializarea Electrotehnică, anul 3
 

Ti-a placut articolul?

Comentarii