În Constanţa au fost înregistrate, în ianuarie, cu 30% mai multe cazuri de infecţii nosocomiale în spitale. DSP a aplicat amenzi
În Constanţa au fost înregistrate, în ianuarie, cu 30% mai multe cazuri de infecţii nosocomiale în spitale.
28 Feb, 2019 00:00
ZIUA de Constanta
2221
Marime text
2221
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



