03:46 20 05 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Fotbalul judeţului Constanţa. Rezultatele etapei a 13-a din Liga a 4-a. CS Năvodari şi Portul Constanţa, pe primul loc

21 Oct, 2018 08:39 2500 Marime text
fotbalul judetului constanta rezultatele etapei a 13 a din liga a 4 a 674224

• Erată 22 Oct, 2018 13:30 Cronica corectă a meciului de la Albești: Marinarii au condus cu 1-0 din minutul 1 prin golul marcat de Codescu, dar au fost egalati până la pauză (1-1 min. 40), deși jucau în superioritate numerică (au primit cartonaș roșu doi jucători de la gazde in min. 15 și 35, respectiv Zimceac de la FC Farul în min.15). În a doua repriză jucătorii de la Gloria Albești au punctat de două ori în minutele 63 și 85, iar pentru FC Farul a mai înscris Ad. Cristea in min. 70. La scorul de 3-2 pentru gazde în minutul 90 a fost restabilita egalitatea numerica pe teren, Petrache (FC Farul) primind și el cartonașul roșu.