Prefectul Silviu Coșa despre spitalul modular - „După 40 de ani, municipiul Constanța are o nouă unitate medicală. Un început“
Prefectul Silviu Coșa despre spitalul modular - „După 40 de ani, municipiul Constanța are o nouă unitate
19 Feb, 2024 15:05
ZIUA de Constanta
1231
Marime text
1231
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



