O nouă instituţie va fi înfiinţată în subordinea Ministerului Sănătăţii. Ce va face Agenţia Naţională de Informatizare a Sănătăţii (document)
O nouă instituţie va fi înfiinţată în subordinea Ministerului Sănătăţii. Ce va face Agenţia Naţională
14 Jan, 2019 00:00
ZIUA de Constanta
2454
Marime text
2454
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


