Ginecolog din Spitalul Judeţean Constanţa, trimis în judecată pentru ucidere din culpă. Cauza, la rejudecare
Ginecolog din Spitalul Judeţean Constanţa, trimis în judecată pentru ucidere din culpă. Cauza, la rejudecare
12 Mar, 2018 00:00
ZIUA de Constanta
18373
Marime text
18373
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



