Firma care administrează Autogara Sud din Constanța vrea să obțină despăgubiri de la Consiliul Județean Constanța
Firma care administrează Autogara Sud din Constanța vrea să obțină despăgubiri de la Consiliul Județean
24 Jul, 2024 13:10
ZIUA de Constanta
1196
Marime text
1196
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



