Doi elevi şi doi profesori din municipiul Constanţa vor primi câte 2.000 de lei de la Consiliul Local. Iată de ce! (document)
Doi elevi şi doi profesori din municipiul Constanţa vor primi câte 2.000 de lei de la Consiliul Local. Iată
23 Aug, 2017 00:00
ZIUA de Constanta
3584
Marime text
3584
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



