Constanța Biciclist de 22 de ani, prins băut după ce a intrat într-un autoturism parcat
Constanța: Biciclist de 22 de ani, prins băut după ce a intrat într-un autoturism parcat
15 Jul, 2020 14:05
ZIUA de Constanta
2010
Marime text
2010
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


