Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
15:53 22 01 2019 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Programul întreruperilor programate în judeţul Constanţa, în sãptãmâna 18 – 22 noiembrie 2013

ro

15 Nov, 2013 20:19 471 Marime text
Pentru lucrările anuale de reparaţii şi întreţinere instalaţii şi reţele electrice, precum şi posturi de transformare, SC Enel Distribuţie Dobrogea SA - Zona MT-JT Constanţa, anunţă întreruperea furnizării energiei electrice în timpul lucrărilor, după următorul program:
Ziua / Data Unitatea
Operativã
Localitatea, strada afectată     Orar
 
 
 
Luni 18.11.2013
UO MT-JT
Constanta
Municipiul  Constanta:
-zona Centru, cu strãzile Decebal, Dacia, Constantin Brãtescu, Mihai Viteazu, Ştefan Mihaileanu, Sabinelor, Dimitrie Bolintineanu, Ion Lahovary, Grivitei, Ilarie Voronca, George Enescu, Miron Costin, Sarmisegetusa, General Manu, Siretului, Pacii, Kiazim, Jupiter, Gheorghe Lazar, Mercur şi Cpt. Petre Romulus.
8:30-16:30
UO MT-JT
Eforie
Nu sunt întreruperi programate.  
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Cloşca. 8-16
UO MT-JT
Medgidia
Localitãţile Conacu; Negresti; Curcani; Petrosani şi Tufani. 8-16
 
 
Marţi 19.11.2013
UO MT-JT
Constanţa
Municipiul  Constanta:
-zona Centru, cu strãzile Decebal, Dacia, Constantin Brãtescu, Mihai Viteazu, Ştefan Mihaileanu, Sabinelor, Dimitrie Bolintineanu, Ion Lahovary, Grivitei, Ilarie Voronca, George Enescu, Miron Costin, Sarmisegetusa, General Manu, Siretului, Pacii, Kiazim, Jupiter, Gheorghe Lazar, Mercur şi Cpt. Petre Romulus.
8:30-16:30
UO MT-JT
Eforie
Localitatea Negru Vodã, cu strãzile Sãnãtãţii, Morii, Depozitelor, Mangaliei şi Gãrii. 8-18
 
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Cloşca.
Localitatea Vadu Oii.
08:30-16:30
UO MT-JT
Medgidia
Municipiul Medgidia, cu strada Independentei, blocurile C2; B3; D3; C3; B2 şi D1. 08:00-15:00
 
 
Miercuri 20.11.2013
UO MT-JT
Constanţa
Municipiul  Constanta:
-zona Peninsulã, cu strãzile Cristea Georgescu, Remus Opreanu, Horia, George Tocilescu, C-tin Brâncoveanu, Luntrei, Dr.Reiner, Hotel Palas RRT, Comandament Marina şi Pompe Raja.
8:30-15:30
Municipiul  Constanta:
-zona Centru, cu strãzile Decebal, Dacia, Constantin Brãtescu, Mihai Viteazu, Ştefan Mihaileanu, Sabinelor, Dimitrie Bolintineanu, Ion Lahovary, Grivitei, Ilarie Voronca, George Enescu, Miron Costin, Sarmisegetusa, General Manu, Siretului, Pacii, Kiazim, Jupiter, Gheorghe Lazar, Mercur şi Cpt. Petre Romulus.
8:30-16:30
UO MT-JT
Eforie
Municipiul Mangalia, cu blocurile:15, 16, 17, 18, 19, 20, Centrala Termica, Policlinica, Geamie şi oficiu PTTR.
Localitatea Negru Vodã.
8-18
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Navodari.
Localitatea Horia.
Localitatea Pantelimon - blocuri IAS.
Localitaea Harsova, cu str.Gropilor, Aleea Sportului, Horia, Vadului, Traian, Crisan şi sos. Nationalã.
08:30-16:30
UO MT-JT
Medgidia
Localitatea Biruinţa. 8-16
 
 
 
Joi  21.11.2013
UO MT-JT
Constanţa
Municipiul  Constanta:
-zona Centru, cu strãzile Decebal, Dacia, Constantin Brãtescu, Mihai Viteazu, Ştefan Mihaileanu, Sabinelor, Dimitrie Bolintineanu, Ion Lahovary, Grivitei, Ilarie Voronca, George Enescu, Miron Costin, Sarmisegetusa, General Manu, Siretului, Pacii, Kiazim, Jupiter, Gheorghe Lazar, Mercur şi Cpt. Petre Romulus.
-zona Dacia, cu strada B.P. Hasdeu, cu blocurile L2a, L2b, L8a, L8b, L4, L5, L6 şi L7; b-dul Tomis, blocurile T1, T2, T3, T3a şi T4.
8:30-16:30
UO MT-JT
Eforie
Municipiul Mangalia, cu strada Rozelor, blocurile: R14, R15, R16, SS6, S7, S8 şi Centrala Termicã.
Localitatea Negru Vodã.
 
8-18
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Horia.
Localitaea Harşova, cu strãzile Constantei, Vantului, Oborului, Ardealului, N.Balcescu, Plantelor, Libertatii şi Atelierelor.
08:30-16:30
UO MT-JT
Medgidia
Localitãţile Biruinţa şi Topraisar. 8-16
 
 
Vineri  22.11.2013
UO MT-JT
Constanţa
Municipiul  Constanta:
-zona Centru, cu strãzile Decebal, Dacia, Constantin Brãtescu, Mihai Viteazu, Ştefan Mihaileanu, Sabinelor, Dimitrie Bolintineanu, Ion Lahovary, Grivitei, Ilarie Voronca, George Enescu, Miron Costin, Sarmisegetusa, General Manu, Siretului, Pacii, Kiazim, Jupiter, Gheorghe Lazar, Mercur şi Cpt. Petre Romulus.
-zona Tomis Nord, cu aleea Hortensiei, blocurile G1, G2, G3, V3, S3,F, ME1a, ME1b, ME2a, ME2b şi Magazin Penny.
8:30-16:30
UO MT-JT
Eforie
Nu sunt întreruperi programate.  
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Tichileşti.
Localitaea Harşova, cu strãzile Danubiu, Pacii, Marii, Fundatura Dunarii, Carsium, Cetatii, Revolutiei, Rozelor, Traian, Decebal şi Lunii.
 
08:30-16:30
UO MT-JT
Medgidia
Localitãţile Negureni, Topraisar şi Independenţa. 8-16
         Observaţie: Întreruperile în furnizarea energiei electrice vor avea loc în intervalul indicat, dar durata lor nu este determinată încă.

Ti-a placut articolul?

Comentarii