Prim-ministrul României, Viorica Dăncilă a avut o întrevedere cu președintele Parlamentului Republicii Moldova Andrian Candu
Prim-ministrul României, Viorica Dăncilă a avut o întrevedere cu președintele Parlamentului Republicii Moldova
28 Mar, 2018 08:58
ZIUA de Constanta
1686
Marime text
1686
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



