Dă statul în judecată Un poliţist din Constanţa, achitat definitiv după ce a stat şase luni în puşcărie şi alte patru în arest la domiciliu
Dă statul în judecată: Un poliţist din Constanţa, achitat definitiv după ce a stat şase luni în puşcărie
26 Dec, 2016 00:00
ZIUA de Constanta
3425
Marime text
3425
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



