Un pacient diagnosticat cu COVID 19, internat în secția de terapie intensivă a Spitalului Clinic Județean de Urgență Constanța
Un pacient diagnosticat cu COVID 19, internat în secția de terapie intensivă a Spitalului Clinic Județean de
19 May, 2022 10:15
ZIUA de Constanta
1625
Marime text
1625
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



