Ministerul Sănătății a distribuit medicamente pentru tratarea pacienților cu COVID-19. Au ajuns în 49 de spitale din țară
Ministerul Sănătății a distribuit medicamente pentru tratarea pacienților cu COVID-19. Au ajuns în 49 de
14 Oct, 2021 10:54
ZIUA de Constanta
1644
Marime text
1644
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



