Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete - „Am aprobat un nou set de măsuri prin care creștem transparența și responsabilitatea în spitalele publice”
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete - „Am aprobat un nou set de măsuri prin care creștem transparența
08 Aug, 2025 14:40
ZIUA de Constanta
754
Marime text
754
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



