Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
01:16 17 01 2019 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Programul întreruperilor în regiunea Dobrogea (22 aprilie – 26 aprilie 2013)

ro

19 Apr, 2013 19:50 619 Marime text
Pentru lucrările anuale de reparaţii şi întreţinere instalaţii şi reţele electrice, precum şi posturi de transformare, SC Enel Distribuţie Dobrogea SA - Zona MT-JT Constanta, anunţă întreruperea furnizării cu energie electricã în timpul lucrărilor, după următorul program:
 
Ziua / Data Localitatea, strada afectatã Orar
Luni
22.04.2013
 
 
 
 
 
 
UO MT-JT
Constanţa
 Staţiunea Mamaia:
 - zona Golden Tulip – b-dul Mamaia nr. 209, Restaurant Dorna, Complex Hotel şi Restaurant Jupiter-Junona, Hotel Golden Tulip, Hotel Bueno şi Hotel Tahiti.
8:30-15:30
Localitatea Constanţa:
- zona Peninsulã - b-dul Tomis de la nr. 20 la nr. 66; strada Vasile Alecsandri; strada Ecaterina Varga de la nr. 1 la nr. 36; strada Dragos Vodã; strada Negru Vodã şi strada Vasile Ţurcanu.
– zona Dona Seat - b-dul Aurel Vlaicu, staţia Peco OMV-Petrom şi SC Radacini Motors Constanţa.
9-13
 
UO MT-JT
Eforie
Localitãţile Tãtaru şi Cotu Vãii - Repompare apa. 8-18
 
UO MT-JT
Nãvodari
Nu sunt întreruperi programate -
UO MT-JT
Medgidia
Localitatea Mereni – parţial;
Localitatea Cernavoda – strãzile: Energiei; Tudor Vladimirescu; Biruinţei şi Seimeni.
 
8-17
 
 
 
 
 
 
Marţi 23.04.2013
 
UO MT-JT
Constanţa
Staţiunea Mamaia:
 - zona Golden Tulip - b-dul Mamaia nr. 209, Restaurant Dorna, Complex Hotel şi Restaurant Jupiter-Junona, Hotel Golden Tulip, Hotel Bueno şi Hotel Tahiti.
8:30-15:30
UO MT-JT
Eforie
 Localitatea Vârtop - Pompe apa Vârtop.
 
8-18
 
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Târguşor - strãzile: Constanţei şi Târguşor.
Localitatea Vadu – strãzile: Pescarilor; Câmp; Bisericii; Principala; Şcolii; Vadu şi Pepinierei.
08:30-17:30
UO MT-JT
Medgidia
Localitatea Bãneasa – partial, cu satele: Dobromir Deal; Dobromir Vale; Lespezi; Cetate; Pãdureni şi Vãleni.
Localitatea Cernavodã – strãzile: Energiei; Tudor Vladimirescu; Biruinţei şi Seimeni.
 
 
8-17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miercuri 24.04.2013
 
 
 
 
 
 
 
 
UO MT-JT
Constanţa
Staţiunea Mamaia:
 - zona Golden Tulip - b-dul Mamaia nr. 209, Restaurant Dorna, Complex Hotel şi Restaurant Jupiter-Junona, Hotel Golden Tulip, Hotel Bueno şi Hotel Tahiti.
8:30-15:30
Localitatea Constanţa:
- zona Faleza Nord – strada Unirii nr. 70, bloc D; strada Unirii nr. 68, blocurile C1, şi C2; strada Grozeşti nr. 1C blocurile B1 şi B2; strada Unirii de la nr. 33 la nr. 43; strada Tabla Buţii de la nr. 34 la nr. 67; strada Grozeşti de la nr. 1 la nr. 68; strada Dragoslavelor de la nr. 1 la nr. 35, strada Oneşti de la nr. 1 la nr. 34; strada Pescarilor nr. 13, bloc MZ 6; strada Pescãruş nr. 1, bloc MZ5; strada Muncel nr 7, bloc MZ3; Centrala Termicã şi strada Fãgetului nr. 6, bloc MZ2.
- zona Tãbãcarie - Piaţa Chiliei – strãzile: Romanã de la nr. 1 la nr. 41; Nicolae Bãlcescu; Chiliei de la nr. 1 la nr. 37; 23 August; Vasile Lucaciu; Mararamureş de la nr. 1 la nr. 45 şi Nicolae Iorga de la nr. 1 la nr. 19.
8:30-15:30
-zona Pod Butelii, Cora Hypermarket - b-dul I.C. Brãtianu nr. 45-45A; CFR Revizie; b-dul I.C. Brãtianu nr. 45, bloc I şi b-dul I.C. Brãtianu nr. 45A, bloc O. 9-13
 
UO MT-JT
Eforie
Localitãţile: Vârtop - Pompe Apa; Vartop; Albeşti - SMA Albeşti; Cotu Vãii şi Mangalia - Ceres Mangalia. 8-18
 
 
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Gârliciu - strãzile: 22 decembrie; 1 decembrie 1918; Eternitãţii; Romanã; General Eremia Grigorescu; aleea Vântului; Eroilor; Şcolii; Dimitrie Cantemir; Dunãrii; Constantin Brâncuş, Ardealului; Bisericii; Plopilor; Independenţei; Valea Gârliciului; Anton Pan; George Coşbuc; Badea Cârţan; Nicolae Iorga; Mihai Eminescu; Gheorghe Doja şi Nicolae Titulescu. 08:30-17:30
 
UO MT-JT
Medgidia
Localitãţile: Dobromir Deal; Dobromir Vale; Lespezi; Cetate; Pãdureni şi Vãleni.
Localitatea Cernavodã – strãzile: Energiei; Tudor Vladimirescu; Biruinţei şi Seimeni.
 
 
8-17
Joi 25.04.2013
 
 
 
 
 
 
 
UO MT-JT
Constanţa
Staţiunea Mamaia:
 - zona Golden Tulip - b-dul Mamaia nr. 209, Restaurant Dorna, Complex Hotel şi Restaurant Jupiter-Junona, Hotel Golden Tulip, Hotel Bueno şi Hotel Tahiti.
- zona Rex - hotel şi restaurant, UnderGround, restaurant Bourbon şi Complex Majestic.
 
8:30-15:30
 
Localitatea Constanţa:
- zona Tomis Nord – b-dul Aurel Vlaicu, Hotel Austin; strada Rubinului; aleea Hortensiei nr. 12, bloc C4, aleea Hortensiei nr. 17, bloc V4; strada Cãpitan Dobrilã Eugeniu nr. 13, bloc G5; strada Cãpitan Dobrilã Eugeniu nr. 15, bloc X5; aleea Hortensiei nr. 15, bloc O3; aleea Hortensiei nr. 16, bloc X2; aleea Hortensiei nr. 18, bloc C5 şi aleea Hortensiei nr. 14, bloc R2.
8:30-15:30
UO MT-JT
Eforie
Localitãţile: Albeşti - Pompa Apa Albeşti, Cotu Vãii şi Vârtop 8-18
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Crucea – strãzile: Constanţei, Grãdinarului, Morii, Gorunului şi Bãltãgeşti. 08:30-17:30
 
UO MT-JT
Medgidia
Localitãţile: Dobromir Deal; Dobromir Vale; Lespezi; Cetate; Pãdureni şi Vãleni.
Localitatea Cernavodã – strãzile: Energiei; Tudor Vladimirescu; Biruinţei şi Seimeni.
 
8-17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vineri
26.04.2013
UO MT-JT
Constanţa
Staţiunea Mamaia:
 - zona Golden Tulip - b-dul Mamaia nr. 209, Restaurant Dorna, Complex Hotel şi Restaurant Jupiter-Junona, Hotel Golden Tulip, Hotel Bueno şi Hotel Tahiti.
8:30-15:30
Localitatea Constanţa:
– zona Faleza Nord – b-dul Mamaia de la nr. 286 la nr. 298, blocurile G1 şi G2; Complex Hotelier Turist, Complex Hotelier Bulevard, TV Soti Neptun, SC Horeca, Clinica Nefrologie şi Caserie RAJA.
- zona Tomis 2 – strada Nicolae Iorga de la nr. 35 la nr. 63B.
8:30-15:30
 
UO MT-JT
Eforie
Localitãţile: Albeşti, Cotu Vãii, Vârtop şi Techirghiol 8-18
 
 
 
UO MT-JT
Nãvodari
Localitatea Nãvodari - strãzile: Pescãruşului, blocurile: P1, P2, P3, P4, P5 şi P6 şi Rândunelelor, blocurile: R1, R2, R3, R4, R5, R6, R7, R8, R9 şi R10.
Localitatea Palazu Mic – strãzile: Casimcea; Şcolii; Palazu Mic şi Traian.
Localitatea Sibioara - Grup Social Sibioara, strãzile: Pescarilor, Mihail Kogãlniceanu, Sibioara, Sitorman, George Bacovia, Invierii, Mihail Sadoveanu, Nichita Stãnescu şi Ferma Sibioara.
 
 
 
08:30-17:30
 
UO MT-JT
Medgidia
Localitãţile: Dobromir Deal; Dobromir Vale; Lespezi; Cetate; Pãdureni şi Vãleni.
Localitatea Cernavodã – strãzile: Energiei; Tudor Vladimirescu; Biruinţei şi Seimeni.
 
8-17
 

Ti-a placut articolul?

Comentarii