George Simion - „Am intra la guvernare pentru români, nu voi nominaliza partide”
George Simion - „Am intra la guvernare pentru români, nu voi nominaliza partide”
07 May, 2026 21:04
ZIUA de Constanta
897
Marime text
897
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



