Ionuţ Toma, fostul arhitect-şef al Constanţei, audiat în dosarul lui Decebal Făgădău - „Nu am avut nicio implicare în procesul de achiziție a celor trei terenuri!“
Ionuţ Toma, fostul arhitect-şef al Constanţei, audiat în dosarul lui Decebal Făgădău - „Nu am avut nicio
20 Nov, 2021 00:00
ZIUA de Constanta
5231
Marime text
5231
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



