Radu Dinulescu "La noi se joaca mai trairist, pe cand francezii sunt mai tehnici"
Radu Dinulescu: "La noi se joaca mai trairist, pe cand francezii sunt mai tehnici"
01 Feb, 2008 00:00
ZIUA de Constanta
4078
Marime text
4078
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



