Patronul benzinăriei din Beiuş, amendat pentru combustibilul vândut cu 11 lei litrul „Nu sunt slugă la nimeni, vând cu cât vreau eu!”
Patronul benzinăriei din Beiuş, amendat pentru combustibilul vândut cu 11 lei litrul: „Nu sunt slugă la nimeni,
11 Mar, 2022 16:04
ZIUA de Constanta
6344
Marime text
6344
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


