Nu uitați! La Constanța, toți cei care au mașini vor plăti 200 de lei pe an pentru ocuparea domeniului public sau privat, în 2025
Nu uitați!: La Constanța, toți cei care au mașini vor plăti 200 de lei pe an pentru ocuparea domeniului public
13 Dec, 2024 12:07
ZIUA de Constanta
34683
Marime text
34683
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



