Administratorul unui bar din Mangalia s-a ales cu amendă. Polițiștii s-au sesizat din oficiu
Administratorul unui bar din Mangalia s-a ales cu amendă. Polițiștii s-au sesizat din oficiu
06 Jan, 2022 19:47
ZIUA de Constanta
2843
Marime text
2843
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


