07:41 26 04 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Săgeata Năvodari nu mai scapă de ghinion. Vezi ce a pățit la Galați!

24 Nov, 2012 17:54 1752 Marime text

sageata11.jpgDivizionara secundă Săgeata Năvodari a pierdut cu 0-1 meciul de astăzi, de pe terenul Dunării Galați, formația care era penultima în clasamentul Ligii a 2-a la fotbal, înainteaconfruntării. Partida a contat pentru etapa a 14-a a campionatului. Gazdele s-au impus în prelungirile partidei (minutul 90 plus 2), printr-un gol marcat de Cristea. În etapa trecută, pe teren propriu, Săgeata ratase victoria tot în prelungiri, fiind egalată la doi de Rapid CFR Suceava, după ce elevii lui Aurel Șunda conduceau la pauză cu 2-0! Celelalte rezultate de astăzi au fost: Rapid CFR Suceava - Sportul Studențesc 1-1, Dinamo II - CF Brăila 1-1, ACS Buftea - Unirea Slobozia 0-3. Mâine, de la ora 11, se joacă FC Botoșani - Delta Tulcea. În clasament, Săgeata a coborât de pe locul trei pe patru, cu 19 puncte.

Sursa foto: LigaB.ro