Pentru perioada Paştelui
informaţii utile, tradiţii, program magazine
20:30 29 05 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Programul meciurilor de la turneul „Dolphin Cup“, găzduit de terenurile Academiei Hagi

ro

17 Jun, 2016 00:00 965 Marime text
 

Întrecerile ediţiei a VI-a a turneului „Dolphin Cup” se vor disputa, în perioada 17-19 iunie, pe terenurile Academiei de Fotbal „Gheorghe Hagi“. Competiţia se va desfăşura pe patru categorii de vârstă (2005, 2006, 2007 şi 2008) şi reuneşte la start câte opt echipe la fiecare categorie.
 
Componenţa grupelor este următoarea: categoria 2005 - grupa A - Academia Hagi (antrenor, Florin Burcea), Kids Severin, LPS Mircea Eliade, Zimbru Chişinău; grupa B - Prosport Focşani, Kinder Brăila, Colţea Braşov, Atletic Junior Călăraşi; categoria 2006 - grupa A: Academia Hagi (antrenor, Mihai Stere), Zimbru Chişinău, Viitorul Bacău, Colţea Braşov; grupa B - CSM Focşani, Isport Vâlcea, Viitorul Argeş, Sporting Bacău; categoria 2007 - grupa A - Academia Hagi (antrenor, Ciprian Micu), Școala Dani Coman, Kinder Târgovişte, Kinder Brăila; grupa B - Zimbru Chişinău, Viitorul Bacău, Oţelul Galaţi, Champions Bucureşti; categoria 2008: grupa A - Academia Hagi (antrenor, Ștefan Sandu), Champions Bucureşti, Colţea Braşov, Isport Vâlcea; grupa B - Zimbru Chişinău, Sporting Bacău, Oţelul Galaţi, Prosport Focşani.

Programul meciurilor la „Dolphin Cup”:

Categoria 2005

Vineri, 17 iunie 2016:
- ora 8.00 - Kids Severin - Zimbru Chişinău (Grupa A)
- ora 10.00 - Academia Hagi - LPS Mircea Eliade (Grupa A)
- ora 11.00 - Prosport Focşani - Atletic Junior Călăraşi (Grupa B)
- ora 12.00 - Kinder Brăila - Colţea Braşov (Grupa B)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ora 17.40 - Zimbru Chişinău - LPS Mircea Eliade (Grupa A)
- ora 18.40 - Kids Severin - Academia Hagi (Grupa A)
- ora 19.40 - Atletic Junior Călăraşi - Colţea Braşov (Grupa B)
- ora 20.40 - Prosport Focşani - Kinder Brăila (Grupa B)
Sâmbătă, 18 iunie 2016:
- ora 8.00 Academia Hagi - Zimbru Chişinău (Grupa A)
- ora 10.00 LPS Mircea Eliade - Kids Severin (Grupa A)
- ora 11.00 Kinder Brăila - Atletic Junior Călăraşi (Grupa B)
- ora 12.00 Colţea Braşov - Prosport Focşani (Grupa B)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ora 17.40 - Semifinala 1: 1A - 2B
- ora 18.40 - Semifinala 2: 1B - 2A
- ora 19.40 - Locurile 5-8: 3A - 4B
- ora 20.40 - Locurile 5-8: 3B - 4A
Duminică, 19 iunie 2016:
- ora 8.00 - Locurile 7-8
- ora 10.00 - Locurile 5-6
- ora 11.00 - Locurile 3-4
- ora 12.00 - Finala mare
 
Categoria 2006:

Vineri, 17 iunie 2016:
- ora 8.00 - Zimbru Chişinău - Viitorul Bacău (Grupa A)
- ora 10.00 - Academia Hagi - Colţea Braşov (Grupa A)
- ora 11.00 - Isport Vâlcea - Sporting Bacău (Grupa B)
- ora 12.00 - CSM Focşani - Viitorul Argeş (Grupa B)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ora 17.40 - Academia Hagi - Viitorul Bacău (Grupa A)
- ora 18.40 - Zimbru Chişinău - Colţea Braşov (Grupa A)
- ora 19.40 - CSM Focşani - Sporting Bacău (Grupa B)
- ora 20.40 - Isport Vâlcea - Viitorul Argeş (Grupa B)

Sâmbătă, 18 iunie 2016:
- ora 8.00 - Viitorul Bacău - Colţea Braşov (Grupa A)
- ora 10.00 - Academia Hagi - Zimbru Chişinău (Grupa A)
- ora 11.00 - Viitorul Argeş - Sporting Bacău (Grupa B)
- ora 12.00 CSM Focşani - Isport Vâlcea (Grupa B)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ora 17.40 - Semifinala 1: 1A - 2B
- ora 18.40 - Semifinala 2: 1B - 2A
- ora 19.40 - Locurile 5-8: 3A - 4B
- ora 20.40 - Locurile 5-8: 3B - 4A

Duminică, 19 iunie 2016:
- ora 8.00 - Locurile 7-8
- ora 10.00 - Locurile 5-6
- ora 11.00 - Locurile 3-4
- ora 12.00 - Finala mareâ
 
Categoria 2007:

Vineri, 17 iunie 2016:
- ora 8.30 - Zimbru Chişinău - Champions Bucureşti (Grupa B)
- ora 9.10 - Academia Hagi - Kinder Brăila (Grupa A)
- ora 10.00 - Viitorul Bacău - Oţelul Galaţi (Grupa B)
- ora 9.10 - Școala Dani Coman - Kinder Târgovişte (Grupa A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ora 16.00 - Champions Bucureşti - Oţelul Galaţi (Grupa B)
- ora 16.00 - Kinder - Brăila - Kinder Târgovişte (Grupa A)
- ora 16.50 - Academia Hagi - Școala Dani Coman (Grupa A)
- ora 17.40 - Zimbru Chişinău - Viitorul Bacău (Grupa B)

Sâmbătă, 18 iunie 2016:
- ora 8.30 - Viitorul Bacău - Champions Bucureşti (Grupa B)
- ora 9.00 - Oţelul Galaţi - Zimbru Chişinău (Grupa B)
- ora 10.00 - Kinder Târgovişte - Academia Hagi (Grupa A)
- ora 9.10 - Școala Dani Coman - Kinder Brăila (Grupa A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ora 16.00 - Semifinala 1: 1A - 2B
- ora 16.00 - Semifinala 2: 1B - 2A
- ora 16.50 - Locurile 5-8: 3A - 4B
- ora 17.40 Locurile 5-8: 3B - 4A

Duminică, 19 iunie 2016:
- ora 8.30 - Locurile 7-8
- ora 9.10 - Locurile 5-6
- ora 9.00 - Locurile 3-4
- ora 10.00 - Finala mare
 
Categoria 2008:
Vineri, 17 iunie 2016:
- ora 9.20 - Sporting Bacău - Oţelul Galaţi (Grupa B)
- ora 10.10 - Academia Hagi - Colţea Braşov (Grupa A)
- ora 11.00 - Prosport Focşani - Zimbru Chişinău (Grupa B)
- ora 11.50 - Champions Bucureşti - Isport Vâlcea (Grupa A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ora 16.50 - Sporting Bacău - Zimbru Chişinău (Grupa B)
- ora 17.40 - Champions Bucureşti - Colţea Braşov (Grupa A)
- ora 18.30 - Prosport Focşani - Oţelul Galaţi (Grupa B)
- ora 19.20 - Academia Hagi - Isport Vâlcea (Grupa A)
 
Sâmbătă, 18 iunie 2016:
- ora 9.20 - Oţelul Galaţi - Zimbru Chişinău (Grupa B)
- ora 10.10 - Sporting Bacău - Prosport Focşani (Grupa B)
- ora 11.00 - Champions Bucureşti - Academia Hagi (Grupa A)
- ora 11.50 - Colţea Braşov - Isport Vâlcea (Grupa A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
- ora 16.50 - Semifinala 1: 1A - 2B
- ora 17.40 - Semifinala 2: 1B - 2A
- ora 18.30 - Locurile 5-8: 3A - 4B
- ora 19.20 - Locurile 5-8: 3B - 4A
 
Duminică, 19 iunie 2016:
- ora 9.20 - Locurile 7-8
- ora 10.10 - Locurile 5-6
- ora 11.00 - Locurile 3-4
- ora 11.50 - Finala mare.

Ti-a placut articolul?

Comentarii