Ziua Dobrogei, 139 ani
14 noiembrie 1878 - 14 noiembrie 2017
09:06 18 10 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Iată rezultatele de astăzi de la Dolphin Cup și programul de duminică

ro

18 Jun, 2016 23:56 1371 Marime text
În cele ce urmează vă prezentăm rezultatele înregistrate astăzi la Dolphin Cup, competiție ce se desfășoară pe patru categorii de vârstă (2005, 2006, 2007 și 2008) pe terenurile Academiei de Fotbal „Gheorghe Hagi”.

Programul Categoriei 2005 – Dolphin Cup

Sâmbătă, 18 iunie 2016:
ora 8.00 ACADEMIA HAGI – Zimbru Chișinău 3-1 (Grupa A)
ora 10.00 LPS Mircea Eliade – Kids Severin 6-0 (Grupa A)
ora 11.00 Kinder Brăila – Atletic Junior Călărași 2-2 pe teren, 3-0 după contestație (Grupa B)
ora 12.00 Colțea Brașov – Prosport Focșani 5-1 (Grupa B)

ora 17.40 Semifinala 1: ACADEMIA HAGI – Kinder Brăila 8-0
ora 18.40 Locurile 5-8: Zimbru Chișinău – Colțea Brașov 0-3
ora 19.40 Locurile 5-8: Atletic Junior Călărași – Kids Severin 2-2, 4-2 d.7m
ora 20.40 Semifinala 2: Prosport Focșani – LPS Mircea Eliade 2-3

Duminică, 19 iunie 2016:
ora 8.00 Locurile 7-8: Zimbru Chișinău - Kids Severin
ora 10.00 Locurile 5-6: Colțea Brașov - Atletic Junior Călărași
ora 11.00 Locurile 3-4: Kinder Brăila - Prosport Focșani
ora 12.00 Finala MARE: ACADEMIA HAGI - LPS Mircea Eliade

Programul Categoriei 2006 – Dolphin Cup

Sâmbătă, 18 iunie 2016:
ora 8.00 Viitorul Bacău – Colțea Brașov 0-3 (Grupa A)
ora 10.00 ACADEMIA HAGI – Zimbru Chișinău 0-3 (Grupa A)
ora 11.00 Viitorul Argeș – Sporting Bacău 5-0 (Grupa B)
ora 12.00 CSM Focșani – Isport Vâlcea 6-2 (Grupa B)
 
ora 17.40 Semifinala 1: Zimbru Chișinău – Viitorul Argeș 1-1, 3-2 d.7m
ora 18.40 Semifinala 2: CSM Focșani – ACADEMIA HAGI 0-2
ora 19.40 Locurile 5-8: Colțea Brașov – Sporting Bacău 8-0
ora 20.40 Locurile 5-8: Isport Vâlcea – Viitorul Bacău 5-2

Duminică, 19 iunie 2016:
ora 8.00 Locurile 7-8: Sporting Bacău - Viitorul Bacău
ora 10.00 Locurile 5-6: Colțea Brașov - Isport Vâlcea
ora 11.00 Locurile 3-4: Viitorul Argeș - CSM Focșani
ora 12.00 Finala MARE: ACADEMIA HAGI - Zimbru Chișinău

Programul Categoriei 2007 – Dolphin Cup

Sâmbătă, 18 iunie 2016:
ora 8.30 Viitorul Bacău – Champions București 2-3 (Grupa B)
ora 9.00 Oțelul Galați – Zimbru Chișinău 0-9 (Grupa B)
ora 10.00 Kinder Târgoviște – ACADEMIA HAGI 2-1 (Grupa A)
ora 9.10 Școala Dani Coman – Kinder Brăila 5-0 (Grupa A)
 
ora 16.00 Semifinala 1: Școala Dani Coman – Oțelul Galați 2-2, 4-3 d.7m
ora 16.00 Semifinala 2: Zimbru Chișinău – Kinder Târgoviște 3-0
ora 16.50 Locurile 5-8: ACADEMIA HAGI – Viitorul Bacău 10-1
ora 17.40 Locurile 5-8: Champions București – Kinder Brăila 1-2

Duminică, 19 iunie 2016:
ora 8.30 Locurile 7-8: Viitorul Bacău - Champions București
ora 9.10 Locurile 5-6: ACADEMIA HAGI - Kinder Brăila
ora 9.00 Locurile 3-4: Oțelul Galați - Kinder Târgoviște
ora 10.00 Finala MARE: Școala Dani Coman - Zimbru Chișinău

Programul Categoriei 2008 – Dolphin Cup

Sâmbătă, 18 iunie 2016:
ora 9.20 Oțelul Galați – Zimbru Chișinău 2-3 (Grupa B)
ora 10.10 Sporting Bacău – Prosport Focșani 2-6 (Grupa B)
ora 11.00 Champions București – ACADEMIA HAGI 0-7 (Grupa A)
ora 11.50 Colțea Brașov – Isport Vâlcea 2-1 (Grupa A)
 
ora 16.50 Semifinala 1: Colțea Brașov – Oțelul Galați 0-1
ora 17.40 Semifinala 2: Zimbru Chișinău – ACADEMIA HAGI 1-4
ora 18.30 Locurile 5-8: Isport Vâlcea – Sporting Bacău 5-1
ora 19.20 Locurile 5-8: Prosport Focșani – Champions București 2-0

Duminică, 19 iunie 2016:
ora 9.20 Locurile 7-8: Sporting Bacău - Champions București
ora 10.10 Locurile 5-6: Isport Vâlcea - Prosport Focșani
ora 11.00 Locurile 3-4: Colțea Brașov - Zimbru Chișinău
ora 11.50 Finala MARE: ACADEMIA HAGI - Oțelul Galați.

Ti-a placut articolul?

Comentarii