Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
00:45 28 07 2021 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

USR Constanța a încheiat procesul intern de alegeri în tot județul. Iată echipele de conducere ale filialelor

ro

15 Jun, 2021 22:06 2732 Marime text

USR Constanța și-a desemnat, în urma Adunărilor Generale desfășurate în week-end-ul 12-13 iunie 2021, structurile de conducere la nivelul filialelor locale locale din județul Constanța, după cum urmează:
 
 
Filiala municipală USR Constanța:
 
Președinte: Florin Cocargeanu
Biroul Local: Loredana Timofte (Vicepreședinte); Alexandru Sorin Dănilă (Vicepreședinte); Edward Nedelcu (Vicepreședinte); Dima Cheosea; Adriana Bunghez; Camelia Nicolae-Zgumă; Ion Zaifu; Adrian Gorcea; Simina Eleonora Vlad; Iulian Călin.
 
USR Năvodari:
 
Președinte: Petre Enciu
Biroul Local: Valentin Sterpu (Vicepreședinte); Cristian Bălașa (Vicepreședinte), Ștefan Antonaru; Oana Valentina Purcărea Dima; Ana Maria Listarf; Andrei Toxin.
 
USR Mangalia:
Președinte:  Semiran Abdurefi

Biroul Local: Mădălin Corodescu (Vicepreședinte), Gabriela Nachiu, Angela Marinescu,  Mihaela Marin Dubei, Nicoleta Cinzeacă, Mihailidis Raftopol.
 
USR Medgidia:
Președinte: Bogdan Moșescu
Biroul Local: Mihai Lala (Vicepreședinte); Ionuț Lupu
 
USR Ovidiu:
Președinte: Daniel Balaeș
Biroul local: Valentina Seceleanu; Raluca Antonescu; Bogdan Ciordaș; George Mihăescu, Dan Oancea; Andreea Furnea.
 
USR Valu lui Traian:
Președinte: Valentin Frangulea
Biroul local: Oana Ciamita (vicepreședinte), Teodora Stanciu.
 
USR Topraisar:
Președinte: Denis Hagicalil
Biroul local: Elena Georgeta Vasile (vicepreședinte); Cristian Gică Lucaci.
 
USR Saligny:
Președinte: Ionuț Ciurariu
Biroul local: Tudor Mihai (vicepreședinte); Nicoleta Marinescu
 
 
USR Ghindăreşti:
Președinte: Mihai Vîlcu
Biroul local: Liviu Ariton (vicepreședinte); Robert-Ciprian Epifan; Vasilica-Olguța Miron; Claudia Gavrilă.
 
USR Cernavodă:
Președinte: Petru Moraru
Biroul local: Andrei Rizea (vicepreședinte); Valentin Bejan
 
USR Pantelimon:
Președinte: Gheorghe Crăciunaș
Biroul local: Tudor Moroșanu (vicepreședinte); Elena Nicolae
 
USR Agigea:
Președinte: Gabriel Ciobanu
Biroul local: Anamaria Gornicu (vicepreședinte); Cristian Petre (vicepreședinte); Sebastian Solomon, Dragoș Vasile.
 
USR Cumpna:
Președinte: Claudiu Bordei
Biroul local: Claudiu Vișan (vicepreședinte); Marius Ioniță; Daniel Luca
 
USR Poarta Albă:
Președinte: Constantin Ciobaniuc
Biroul local: Virgil Pascu (vicepreședinte); Florin Todica; Mariana Chioafă; Stela Ciobaniuc
 
USR Mereni:
Președinte: Marian Melente
Biroul local: Roxana-Maria Mocian (vicepreședinte); Mirela Simina Roșoga
 
USR Techirghiol:
Președinte: Marius Dobre
Biroul local: Sever Bechiș (vicepreședinte)
 
USR Tuzla:
Președinte: Cristina Marta
Biroul local: Traian Sidorencu (vicepreședinte); Cristina Mitchievici
 
USR Lumina:
Președinte: Cristian-Florin Stoian
Biroul local: Ana Maria Călin (vicepreședinte); Alina Stoian
 
 
USR Eforie:
Președinte: Carmen Mardale
Biroul local: Iulian Filimon (vicepreședinte); George Rădulescu
 
USR Mihail Kogalniceanu:
Președinte: Mirela Adriana Pavel
Biroul local: Mihaela Maxim (vicepreședinte); Mircea Ionuț Frățilă
 
 

Ti-a placut articolul?

Comentarii