Bogdan Huţucă (PNL) - „Pentru că nu au reuşit să ia banii de la Pilonul II, pesediştii fac acum tot posibilul să-l distrugă!“
Bogdan Huţucă (PNL) - „Pentru că nu au reuşit să ia banii de la Pilonul II, pesediştii fac acum tot posibilul
12 Jan, 2019 00:00
ZIUA de Constanta
1992
Marime text
1992
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



