Ordonanţa care a scos oamenii în stradă! Magistraţii din Constanţa s-au opus schimbării Justiţiei din România. Dosarul a ajuns la Curtea Supremă
Ordonanţa care a scos oamenii în stradă!: Magistraţii din Constanţa s-au opus schimbării Justiţiei din România.
21 Jul, 2017 00:00
ZIUA de Constanta
2620
Marime text
2620
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



