Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
21:52 27 11 2020 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Judecători noi la Constanța! Lista completă

ro

09 Oct, 2020 12:18 1636 Marime text

Președintele României, domnul Klaus Iohannis, a semnat vineri, 9 octombrie a.c., decretele de numire în funcția de judecător sau procuror a candidaților admiși la concursul de admitere în magistratură organizat de Consiliul Superior al Magistraturii, prin intermediul Institutului Național al Magistraturii, în perioada decembrie 2019 - septembrie 2020.

La Constanța au fost numiți:

Doamna Innana Meleancă, judecător la Judecătoria Constanța;
Doamna Corll-Cătălina Geană, judecător la Judecătoria Constanța;

Doamna Ioana Roxana Oltean, judecător la Judecătoria Constanța;
Domnul Ovidiu Florin Constantinescu, judecător la Judecătoria Constanța;

 
Numire în funcția de judecător:
 
Doamna Luminița Gabriela Mareș, judecător la Judecătoria Sectorului 5 București;
Doamna Cristina-Alexandra Belu, judecător la Judecătoria Sectorului 1 București;
Doamna Diana Nicoleta Ianuș, judecător la Judecătoria Sectorului 4 București;
Doamna Roxana Stoica, judecător la Judecătoria Sectorului 5 București;
Doamna Teona Gabriela Boteanu, judecător la Judecătoria Cluj-Napoca;
Doamna Denisa Alexandra Ghena, judecător la Judecătoria Timișoara;
Doamna Adina-Cristiana Butariu, judecător la Judecătoria Sectorului 1 București;


Doamna Cristina-Georgiana Iordache, judecător la Judecătoria Sectorului 1 București;
Doamna Andreea Petronela Botezatu, judecător la Judecătoria Sfântu Gheorghe;
Doamna Alexandra Corina Victoria Măieț, judecător la Judecătoria Cluj-Napoca;
Domnul Mihai Teodor Dorcu, judecător la Judecătoria Sectorului 1 București;
Doamna Ecaterina Racovița, judecător la Judecătoria Buftea;
Doamna Alexandra Alina Trif, judecător la Judecătoria Cornetu;
Doamna Greta Sorina Moldovan, judecător la Judecătoria Buftea;
Doamna Mirela Zaharia, judecător la Judecătoria Buftea;
Domnul Bogdan Ștefan Pînzaru, judecător la Judecătoria Buftea;
Domnul Gruia-Teodor Streinu, judecător la Judecătoria Bolintin-Vale;
Doamna Elena-Iuliana Rădulescu, judecător la Judecătoria Cornetu;
Doamna Andrada Laura Șuiu, judecător la Judecătoria Timișoara;
Doamna Ana-Maria Rădulescu, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Ioana Rascotă, judecător la Judecătoria Bolintin-Vale;
Doamna Alina Larisa Sarca, judecător la Judecătoria Sibiu;
Doamna Diana-Tatiana Pleșca, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Andrada-Gabriela Chodan, judecător la Judecătoria Cornetu;
Domnul Alin Petrea, judecător la Judecătoria Bolintin-Vale;
Doamna Tatiana Zănoagă, judecător la Judecătoria Sfântu-Gheorghe;
Domnul Daniel Carabulea, judecător la Judecătoria Târgoviște;
Doamna Georgiana Doroftei, judecător la Judecătoria Sibiu;
Doamna Andreea-Florina Popescu, judecător la Judecătoria Craiova;
Doamna Larisa-Andreea Lazea, judecător la Judecătoria Alba Iulia;
Doamna Alina Bianca Poptile, judecător la Judecătoria Dej;
Domnul Răzvan Eva, judecător la Judecătoria Iași;
Domnul Alexandru Florin Manea, judecător la Judecătoria Cornetu;
Doamna Maria Cătălina Ștefănescu, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Lavinia Constantina Ivan, judecător la Judecătoria Craiova;
Doamna Ioana Maftei, judecător la Judecătoria Brașov;
Doamna Emilia-Daniela Vitejanu, judecător la Judecătoria Târgu Jiu;
Doamna Cristina Purcărescu, judecător la Judecătoria Craiova;
Doamna Elena Adelina Petculescu, judecător la Judecătoria Cornetu;
Doamna Mădălina Maria Mariș, judecător la Judecătoria Dej;
Domnul Alexandru-Andrei Stamatescu, judecător la Judecătoria Târgu Jiu;
Domnul Matei Cîrstoiu, judecător la Judecătoria Galați;
Doamna Otilia-Marinela Oțet, judecător la Judecătoria Timișoara;
Doamna Codruța-Alina Coman, judecător la Judecătoria Alba Iulia;
Doamna Cristina Marușciac, judecător la Judecătoria Videle;
Doamna Delia-Florina Marin, judecător la Judecătoria Brașov;
Domnul Eduard Laurențiu Uță, judecător la Judecătoria Brașov;
Doamna Marilena Teodora Cîmpean, judecător la Judecătoria Turda;
Domnul Ion-Emanuel Grama, judecător la Judecătoria Arad;
Doamna Larisa-Petruța Dragotă, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Floriana-Alina Neculai, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Ionela-Cristina Ghercea (Nae), judecător la Judecătoria Craiova;
Domnul George Micu, judecător la Judecătoria Oradea;
Doamna Ioana-Adelina Tudor, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Ramona Maria Gliga, judecător la Judecătoria Târgu Mureș;
Doamna Carmen Silvia Matiaș, judecător la Judecătoria Alba Iulia;
Domnul Nicolae Carauș, judecător la Judecătoria Videle;
Domnul Jeanin-Marian Buțu, judecător la Judecătoria Slatina;
Doamna Oana-Cătălina Petcoiu, judecător la Judecătoria Târgu Jiu;
Doamna Simona Elena Nechifor, judecător la Judecătoria Costești;
Doamna Diana Roxana Benchiș, judecător la Judecătoria Timișoara;
Domnul Călin Dediu, judecător la Judecătoria Dej;
Doamna Oana Evelina Vîlcu, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Adelina-Maria Lazăr, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Ana-Maria Galațanu, judecător la Judecătoria Brașov;
Doamna Domnica Maria Kovacs, judecător la Judecătoria Târgu Mureș;
Doamna Clara Alexandra Cășuneanu, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Ștefania Zoie Saulea, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Roxana Beatrice Teslovan, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Cătălina-Elena Tanasă, judecător la Judecătoria Bicaz;
Doamna Alina Daniela Enea, judecător la Judecătoria Giurgiu;
Domnul Tiberiu Bodor Ionescu, judecător la Judecătoria Galați;
Doamna Amalia Hanganu, judecător la Judecătoria Iași;
Domnul Bogdan Emil Gubici, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Anda Maria Mitucă, judecător la Judecătoria Drobeta Turnu Severin;
Domnul Bogdan Liviu Pănoiu, judecător la Judecătoria Videle;
Doamna Ioana Doboacă, judecător la Judecătoria Bistrița;
Domnul Narcis-Nicolae Manole, judecător la Judecătoria Piatra Neamț;
Doamna Monica Elena Bulat, judecător la Judecătoria Iași;
Doamna Laura Mădălina Iacob, judecător la Judecătoria Timișoara;
Doamna Daria-Alexandra Geambașu, judecător la Judecătoria Ploiești;
Domnul Mirel Cristian Tremura, judecător la Judecătoria Dorohoi;
Doamna Alina-Nicoleta Constantin, judecător la Judecătoria Târgoviște;
Doamna Carina-Gabriela Florea, judecător la Judecătoria Iași;
Doamna Mihaela-Claudia Cercel, judecător la Judecătoria Giurgiu;
Domnul Tudor-Doru Manole, judecător la Judecătoria Focșani;
Doamna Cristiana Naidin, judecător la Judecătoria Zimnicea;
Doamna Liana-Cristina Sanda, judecător la Judecătoria Deva;
Doamna Alexandra Brînceanu, judecător la Judecătoria Ploiești;
Domnul Cosmin-Iulian Grigore, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Andreea-Cristina Cicu, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Bianca Laura Moldovan, judecător la Judecătoria Vaslui;
Doamna Oana Andreea Ștefan, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Andreea-Monica Vladu, judecător la Judecătoria Caracal;
Doamna Loredana Carandă, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Alina-Oana Iordache, judecător la Judecătoria Slobozia;
Doamna Maria-Andra Cojocaru, judecător la Judecătoria Slatina;
Doamna Andreea Bolboros, judecător la Judecătoria Iași;
Doamna Alexandra Ioana Ruscă, judecător la Judecătoria Iași;
Doamna Natalia-Mariana Vlăduțu, judecător la Judecătoria Timișoara;
Doamna Gheorghița-Aurelia Costache, judecător la Judecătoria Slatina;
Doamna Anamaria Ioana Anton, judecător la Judecătoria Oradea;
Doamna Ana Petruța Neagoe, judecător la Judecătoria Sfântu Gheorghe;
Domnul Andrei Octavian Lăcătușu, judecător la Judecătoria Arad;
Doamna Elena Alexandra Mânzălică, judecător la Judecătoria Iași;
Doamna Crina Elena Grosu, judecător la Judecătoria Ploiești;
Doamna Sanda Nicoleta Aloman, judecător la Judecătoria Aiud;
Doamna Valentina Mihaela Gheorghe, judecător la Judecătoria Caracal;
Doamna Mădălina-Mihaela Voica, judecător la Judecătoria Pitești;
Doamna Larisa Ioana Țigler, judecător la Judecătoria Constanța;
Doamna Aurelia Elena Bâlu, judecător la Judecătoria Suceava;
Doamna Justine Anca Lazăr, judecător la Judecătoria Vălenii de Munte;
Domnul Bogdan-Ovidiu Albă, judecător la Judecătoria Târgu Jiu;
Doamna Iulia Silvia Bădulescu, judecător la Judecătoria Miercurea Ciuc;
Doamna Ștefania-Dochița Hauder, judecător la Judecătoria Deta;
Doamna Loredana Luminița Arhip, judecător la Judecătoria Târgoviște;
Doamna Diana Costea, judecător la Judecătoria Arad;
Doamna Alexandra Laura Grip, judecător la Judecătoria Zărnești.
 
Numire în funcția de procuror:
 
Domnul Mihai Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Roșiori de Vede;
Domnul Tudor Petruț Filip, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București;
Doamna Daniela Marcela Popa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București;
Doamna Elena Teodora Bondar, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 3 București;
Domnul Marius Manole, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București;
Domnul Dumitru Constantin Călina, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova;
Domnul Alexandru Radu Togan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 București;
Doamna Amina Roxana Adam, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
Doamna Patricia Carmen Calai, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
Doamna Maria Magdalena Baciu (Moroșan), Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București;
Domnul Cătălin Liviu Dofin, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București;
Doamna Andrada Mihaela Dobrea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București;
Doamna Sanda Cristina Dănilă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București;
Doamna Irina Alexandra Negruțiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva;
Domnul Liviu-Florin Brînaș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Lugoj;
Doamna Larisa-Andreea Tipa, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București;
Domnul Robert Tiberiu Szilagyi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca;
Domnul Constantin-Alexandru Nistor-Cîrstoc, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București;
Doamna Andrada-Iulia Joldoș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea;
Doamna Roxana Marlena Udrea (Apostu), Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani;
Doamna Ioana-Ruxandra Răchită, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București;
Doamna Florina Maria Pop, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 București;
Domnul Narcis Rizea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Focșani;
Doamna Maria Cristiana Varvara, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași;
Doamna Denisa-Florentina Aron, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 București;
Doamna Emilia Cristea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 1 București;
Domnul Ducu Gavril, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 5 București;
Domnul Petru Alexandru Derlean, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
Domnul Dragoș Babenco, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași;
Domnul Cristian Ursuț, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea;
Doamna Diana Roxana Pascu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea;
Doamna Amalia Jere, Parchetul de pe lângă Judecătoria Miercurea Ciuc;
Domnul Dan Constantin Ciornei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia;
Doamna Andreea Toma, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea;
Doamna Maria-Denisa Onișoară, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești;
Domnul Vlad-Horațiu Bîrsescu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Jiu;
Doamna Andreea Verde, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov;
Domnul Alexandru Viorel Chilom, Parchetul de pe lângă Judecătoria Pitești;
Domnul Bogdan Lucian Florian, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj-Napoca;
Doamna Teodora Iacob, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu;
Domnul Andrei Dan Bîrsan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Panciu;
Doamna Cristina Soponoș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova;
Domnul Cristian-Ion Andrei, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea;
Domnul Mirel Emanuel Neacșu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu;
Doamna Petruța-Maria Cotoi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca;
Doamna Alexandra-Karina Tarnovschi, Parchetul de pe lângă Judecătoria Aleșd;
Domnul Flavius Ionuț David, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cornetu;
Domnul Constantin Grăjdeanu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău;
Doamna Alexandra-Delia Sabău, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș;
Doamna Carmen Mihaela Farcaș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov;
Doamna Lavinia Andreea Vorotic, Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești;
Domnul Mihai-Alexandru Belchiță, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sinaia;
Domnul Boris Simion, Parchetul de pe lângă Judecătoria Timișoara;
Domnul Daniel-Alexandru Crețan, Parchetul de pe lângă Judecătoria Alba Iulia;
Domnul Florin Vasile Șincari, Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu;
Doamna Ioana Bucur, Parchetul de pe lângă Judecătoria Cluj Napoca;
Doamna Camelia Laura Ivănuș, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov;
Domnul Carim Drulă, Parchetul de pe lângă Judecătoria Drobeta Turnu Severin;
Domnul Ștefan Georgian Cristea, Parchetul de pe lângă Judecătoria Iași;
Domnul Iulian Pităroiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Craiova;
Domnul Tudor Mădălin Hurducaciu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Brașov;
Doamna Mona Anton, Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău;
Doamna Diana Roșu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Sibiu;
Doamna Georgiana Mihaela Ciocoiu, Parchetul de pe lângă Judecătoria Videle;
Doamna Sandra Maior, Parchetul de pe lângă Judecătoria Târgu Mureș;
Doamna Paula Crina Pop, Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla.
 

Ti-a placut articolul?

Comentarii