Constănțenii revoltați de cum se face deszăpezirea în oraș ”Au trecut 3 zile de când nu putem ieşi din casă”
Constănțenii revoltați de cum se face deszăpezirea în oraș: ”Au trecut 3 zile de când nu putem ieşi din
08 Jan, 2017 12:55
ZIUA de Constanta
11062
Marime text
11062
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



