Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
16:37 18 09 2020 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

#alegerilocale2020 Biroul Electoral Județean Constanța, condus de procurorul Daniel Haralambie. Locțiitor este judecătoarea Denis Gabriela Ghervase

ro

11 Aug, 2020 00:00 1801 Marime text
  • A avut loc tragerea la sorți a președinților și locțiitorilor de birouri de circumscripție din toate cele 70 de localități ale județului
  • Biroul Electoral Județean de circumscripție pentru alegerile locale din 27 septembrie a.c. este condus de procurorul Daniel Haralambie, în calitate de președinte iar locțiitor este judecătorul, Denis Gabriela Ghervase

A avut loc tragerea la sorți a președinților și locțiitorilor de birouri de circumscripție din toate cele 70 de localități ale județului.
Biroul Electoral Județean de circumscripție pentru alegerile locale din 27 septembrie a.c. este condus de procurorul Daniel Haralambie, în calitate de președinte iar locțiitor este judecătorul, Denis Gabriela Ghervase, cea care a condus BEJ la alegerile prezidențiale de anul trecut.

Iată lista completă a președinților și locțiitorilor de birouri de circumscripție din județul Constanța:

23 August – președinte -   Virginia Voicu, locțiitor – Iuliana Simona Paraschiv
Adamclisi  - președinte  - Jeni Crîngașu, locțiitor  - Mirela Moloci
Agigea  - președinte Aimer Curtnezir, locțiitor – Gabriela Anghel
Albești – președinte Daniela Dinu, locțiitor – Daniela Gălățeanu
Aliman – președinte Viorel Crăciun, locțiitor –Viorela Ispas
Amzacea – președinte – Mihai Dohotaru, locțiitor – Felomina Velicu
Băneasa  - președinte – Lucica Nicolae, locțiitor – Simona Presadă
 
 
 

Bărăganu – președinte – Gabriel Preoteasa, locțiitor Ileana Anastase
Castelu  - președinte – Doinița Constantinescu, locțiitor Mariana Adam
Cerchezu – președinte Georgeta Bărbulescu, locțiitor Maria Istrate
Chirnogeni – președinte Doina Olticeanu, locțiitor – Eugen Florea
Ciobanu – președinte Daniela Vrînceanu, locțiitor Andrei Dogaru
Ciorcârlia – președinte Irina Lavinia Vintilă, locțiitor Mariana Drăguțu
Cobadin  - președinte Corina Trăilă, locțiitor Diana Polifroni
Cogealac – președinte Ionel Ciocârlan, locțiitor Petrică Adrian Constantin
       
Comana – președinte Daniela Corina Tudoran, locțiitor Marian Sivriu
Corbu – președinte Mădălina Ioniță, locțiitor Liliana Gheorghe
Costinești – președinte Petrică Călin, locțiitor Elena Ilie
Crucea – președinte Alexandra Nicoleta Ciofu, locțiitor Ionela Ionelia Manea
Cumpăna – președinte Nicoleta Marin, locțiitor Zoița Topa
Cuza Vodă  - președinte Lenuța Preda, locțiitor Verginia Bărbat
Deleni – președinte Claudia Cătălina  Grigore, locțiitor Marius Rusen
Dobromir  - președinte Stela Mocanu, locțiitor Irina Nemțeanu
Dumbrăveni – președinte Alexandra Mădălina Lionte, locțiitor Radu Nilasiu
Fântânele – președinte Roxana Părpăuți, locțiitor Nicoleta Camburu
Gârliciu  - președinte Mariana Coteț, locțiitor Ioana Neculcea
Ghindărești – președinte Theodora Stancu, locțiitor Laura Ionescu
Grădina – președinte Florin Deacu, locțiitor Alina Dobrin
Horia – președinte Silvica Olteanu, locțiitor Diana Alina Miesz
Independența – președinte Iulian – Robert Rițcu, locțiitor Silvica Olteanu
Ion Corvin – președinte Vasile Pandele, locțiitor Daniela Mîrșu
Istria – președinte Petrică Răducan, locțiitor Corina Narcisa Dragomir
Limanu – președinte Bogdan Mihai Iosipescu, locțiitor Elena Peleanu
Lipnița – președinte Alina Ivașcu, locțiitor Cristian Dumitrașcu
 
Lumina  - președinte Viorel Florin Brătianu, locțiitor Sevastian Șerbănescu
Mereni  - președinte Maria Iancu, locțiitor Cornelia Vâlcu
Mihai Viteazu –președinte Carmen Pîrșe, locțiitor Alina Cristina Doagă
Mihail Kogălniceanu – președinte Gabriela Babalîc, locțiitor Dumitrel Andrei Șeitan
Mircea Vodă – președinte Alexandra Caraș, locțiitor Adriana Pleșoianu
Municipiul Constanța  - președinte Nela Șinca , locțiitor Vlad Radu Băran
Municipiul Mangalia  - președinte Iulia-Laura Opariuc-Dan, locțiitor Andrei Marius Marin  
Municipiul Medgidia – președinte Adrian Ionescu, locțiitor Andreea Octavia Panait
Nicolae Bălcescu – președinte Adriana Stanca, locțiitor Georgiana Doina Molnar- Horneț
 
Oltina  - președinte MIhai Iacoboaia, locțiitor Ramona Măciucă
Cernavodă  - președinte Anca Micu, locțiitor Alin Mocioi
Eforie – președinte Viorel Gabriel Teliceanu, locțiitor Violeta Georgiana Apostol
Hârșova – președinte Gheorghe Victor Luchian, locțiitor Mihaela Dominte
Murfatlar – președinte Veronica Jalbă, locțiitor Ioana Simona Diamandescu
Năvodari – președinte Camelia Doroiman, locțiitor Corina Elena Stere
Negru Vodă – președinte Cosmin Bujor, locțiitor Mariana Alina Ionescu
Ovidiu – președinte Cristina Maria Mocioi, locțiitor Mihai Alexandru Stanciu
Techirghiol – președinte Paula Stoichiță, locțiitor Ana-Maria Onofrei
Ostrov – președinte Florentina Sandu, locțiitor Angela Marin
Pantelimon – președinte Nicolae Zavergiu, locțiitor Monica Băiceanu
Pecineaga – președinte Teodora Otilia Maiuș, locțiitor Ștefan Ciprian Bârgăoanu
Peștera – președinte Simina Mihaela Megheș, locțiitor Iuliana Moise
Poarta Albă – președinte Diana Anca Faur, locțiitor Nicușor Vicențiu
Rasova   - președinte Anca Guțu, locțiitor Ana Chivu
Saligny  - președinte  - Valentin Ațintișeanu, locțiitor Mariana Iordan
Saraiu – președinte Ileana Crina Dragu, locțiitor Marcela Vrânceanu
Săcele  - președine Liviu Oprea, locțiitor Teodor Ion Scraba
Seimeni – președinte Marin Lupu, locțiitor - Iulia Teodora Dobre
Siliștea  - președinte Liliana Rîmbu, locțiitor Ana Maria Dumitru
 
Târgușor – președinte Adelina Vlad, locțiitor Cristian
Topalu – președinte Daniela Cojocaru, locțiitor George Popa
Topraisar – președinte Roxana Nadolu, locțiitor Ionela Ciobanu
Tortoman  - președinte Nicoleta Ursalaș, locțiitor Carmen Nicea
Tuzla – președinte Tatiana Andriuță, locțiitor Cristina Floca
Valu lui Traian –președinte Daniela Ghindăoanu, locțiitor Florina Roxana Neagu
Vulturu – președinte Ionela Popa, locțiitor Veronica Pârvu.

Lista poate fi consultată și pe http://locale2020.bec.ro.
 
 
 

Ti-a placut articolul?

Comentarii