Medici decorați de președintele României cu ocazia Zilei Mondiale a Sănătății. Printre aceștia și directorul interimar al Spitalului de Boli Infecțioase Constanța (VIDEO)
Medici decorați de președintele României cu ocazia Zilei Mondiale a Sănătății. Printre aceștia și directorul
07 Apr, 2022 17:21
ZIUA de Constanta
2461
Marime text
2461
Marime text
Vezi toate STIRILE VIDEO!
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



