Container cu deșeuri, în Portul Constanța, ambalate frumos. A fost „o greșeală”
Container cu deșeuri, în Portul Constanța, ambalate frumos. A fost „o greșeală”
01 Dec, 2020 00:00
ZIUA de Constanta
2738
Marime text
2738
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi




