Klaus Iohannis se opreşte la două runde „Am fost la două dezbateri. E ok.“
Klaus Iohannis se opreşte la două runde: „Am fost la două dezbateri. E ok.“
13 Nov, 2014 11:25
ZIUA de Constanta
2269
Marime text
2269
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



