Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
Ziua Constanta
05:09 23 06 2026 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Klaus Iohannis se opreşte la două runde „Am fost la două dezbateri. E ok.“

ro

13 Nov, 2014 11:25 2268 Marime text
Klaus Iohannis, candidatul ACL la alegerile prezidenţiale a anunţat că nu va participa la dezbaterea programată astă seară la postul de televiziune Antena 3, cu contracandidatul său, Victor Ponta. Până acum, cei doi contracandidaţi s-au întâlnit în două runde: marţi seară la Realitatea Tv şi miercuri seară la B1 Tv. Prezidenţiabilul ACL a susţinut o conferinţă de presă în cadrul căreia a dat de înţeles că nu se va mai prezenta la dezbaterea programată în această seară.  „Am fost (la dezbatere - n.red.), am fost la două, cine a avut urechi de auzit a auzit, e ok“, a răspuns acesta întrebărilor jurnaliştilor.

Sursa foto: PS News

Ti-a placut articolul?

Comentarii