Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
22:28 09 12 2018 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Ei sunt elevii constănţeni care participă la sesiunea specială de bacalaureat

ro

29 May, 2012 14:41 1283 Marime text

Laura Alexandra Antonaru de la Liceul Teoretic Ovidius (olimpiada de biologie),

Lucian Mihai Gheorghe Scurtu de la Liceul Internaţional de Informatică (olimpiada de chimie),

Ioan Prundeanu de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (canotaj),

Mădălin Florin Pavel de la Grupul Şcolar Industrial Lazăr Edeleanu (canotaj),

Ionela Mădălina Rusu de la Grupul Şcolar Industrial Lazăr Edeleanu (canotaj),

Alexandra Cucu de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (canotaj),

Florin Hodorogea de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (canotaj),

Ioana Alina Pavel de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (canotaj),

Iulian Romică Vodă de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (canotaj),

Adrian Hahui de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (canotaj),

Elena Lavinia Târlea de la Grupul Şcolar Lazăr Edeleanu (canotaj),

Ştefan Georgescu de la Grupul Şcolar Lazăr Edeleanu (canotaj),

Isabela Mădălina Solomon de la Grupul Şcolar Lazăr Edeleanu (canotaj),

Claudiu Ionuţ Bătrinu de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (kaiak-canoe),

Ionuţ Maneachin de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (kaiac-canoe),

Cristian Şerban de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (kaiac-canoe),

Daniel Alin Ticheaua de la Colegiul Tehnic Energetic (kaiac-canoe),

Marius Marian Călătoae de la Colegiul Tehnic Energetic (kaiac-canoe),

Florn Dumitrescu de la Grupul Şcolar Carmen Sylva (karate tradiţional),

Dorin Pîrvan de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (lupte),

Sebastian Costel Agrigoroşoaie de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (lupte),

Dragoş Marian Cazacu de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (lupte),

Anda Beatrice Ioana Georgescu de la Colegiul Tehnic Energetic (nataţie şi pentatlon modern),

Luana Mândroiu de la Liceul Teoretic Ovidius (va susţine examentu de admitere la Universitatea de medicină din Viena),

Ciprina Iurgen Lica de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (CEU 19),

George Ilie de la Grupul Şcolar Energetic din Cernavodă (baschet),

Denis Chiriţă de la Liceu cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (box),

Andrei Radu Constantin de la Colegiul Naţional Constantin Brătescu (box),

Alexandru Cristinan Constantin de la de la Colegiul Naţional Constantin Brătescu (box),

Alexandru Buzbuchi de la Grupul Şcolar Ion Podaru din Ovidiu (fotbal),

Bogdan Mitache de la Grupul Şcolar Ion Podaru din Ovidiu (fotbal),

Raimond Balint de la Grupul Şcolar Ion Podaru din Ovidiu (fotbal),

Cristian Gavra de la Grupul Şcolar Ion Podaru din Ovidiu (fotbal),

Adrian Ionuţ Putanu de la Grupul Şcolar Ion Podaru din Ovidiu (fotbal),

Ştefan Arghir de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (haltere),

Robert Nicolae Curca de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (handbal),

Silvian George Stoian de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (handbal),

Ştefan Claudiu Subţirică de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (handbal),

Gabriel Mădălin Vasile de la Colegiul Naţional Constantin Brătescu (handbal),

Ştefan Fabian Cristofor de la Liceul ce Program Sportiv Nicolae Rotaru (rugby),

Lucian Munteanu de la Liceul cu Program Sportiv Nicolae Rotaru (tenis de masă).

Ti-a placut articolul?

Comentarii