Ziua Dobrogei, 139 ani
14 noiembrie 1878 - 14 noiembrie 2017
08:34 21 11 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Se dispută la Cumpăna Rezultate înregistrate la Memorialele Gheorghe Ola şi Gheorghe Ene

ro

01 Nov, 2017 10:00 698 Marime text
Au continuat, în noua Sală a Sporturilor din Cumpăna, fazele județene ale Memorialelor Gheorghe Ola (jucători născuți după 1 ianuarie 2008) și Gheorghe Ene (jucători născuți după 1 ianuarie 2009).

Câștigătoarele celor două categorii de vârstă vor deveni campioanele Județului Constanța și se vor califica la turneele zonale ale Memorialelor Gheorghe Ola (2008) și Gheorghe Ene (2009).

Rezultate înregistrate la Memorialele Gheorghe Ola (2008) și Gheorghe Ene (2009):
 
Prima zi

ora 9.00 CS Năvodari - Academia Hagi 0-29 (2008, Grupa A)
ora 9.50 Portul Constanța - ASSF Mangalia 1-4 (2008, Grupa A)
ora 10.40 CS Eforie - ACS Luceafărul 1-2 (2008, Grupa B)
ora 11.30 Academia Hagi - Portul Constanța 16-0 (2008, Grupa A)
ora 12.20 ASSF Mangalia - CS Năvodari 4-3 (2008, Grupa A)
ora 13.10 Kinder II - Academia Hagi 1-7 (2009, Grupa A)
ora 14.00 Black Sea Năvodari - Academia Farul II 4-2 (2009, Grupa A)
ora 14.50 Portul Constanța - Kinder 3-11 (2009, Grupa C)
ora 15.40 Academia Farul II - Kinder II 1-2 (2009, Grupa A)
ora 16.30 Academia Hagi - Black Sea Năvodari 14-1 (2009, Grupa A)
 
A doua zi

ora 9.00 ACS Luceafărul - Academia Hagi II 3-0 (2008, Grupa B)
ora 9.50 ACS Performer - Academia Farul 1-0 (2009, Grupa B)
ora 10.40 Victoria Cumpăna - ACS Performer 0-7 (2008, Grupa C) - contestație depusă de Victoria Cumpăna
ora 11.30 Academia Hagi II - CS Eforie 3-0 (2008, Grupa B)
ora 12.20 Academia Farul - Academia Hagi II 7-2 (2009, Grupa B)
ora 13.10 ACS Performer - Black Sea Năvodari 5-0 (2008, Grupa C)
ora 14.00 Kinder - CS Năvodari 29-0 (2009, Grupa C)
ora 14.50 Kinder - ACSSC Farul 1-6 (2008, Grupa D)
  
Programul de astăzi

ora 9.00 ASSF Mangalia - Academia Hagi (2008, Grupa A)
ora 9.50 Portul Constanța - CS Năvodari (2008, Grupa A)
ora 10.40 Black Sea Năvodari - Victoria Cumpăna (2008, Grupa C)
ora 11.30 ACSSC Farul - Sparta Techirghiol (2008, Grupa D)
ora 12.20 Academia Farul II - Academia Hagi (2009, Grupa A)
ora 13.10 Black Sea Năvodari - Kinder II (2009, Grupa A)
ora 14.00 CS Năvodari - Portul Constanța (2009, Grupa C)
ora 14.50 Sparta Techirghiol - Kinder (2008, Grupa D)
ora 15.40 Academia Hagi II - ACS Performer (2009, Grupa B)
 
Joi, 2 noiembrie 2017:

ora 9.00 Sfert 1: 1A - 2B (2008)
ora 9.50 Sfert 3: 1C - 2D (2008)
ora 10.40 Sfert 2: 1B - 2A (2008)
ora 11.30 Sfert 4: 1D - 2C (2008)
ora 12.20 Semifinala 1: Câștigătoarea Sfert 1 - Câștigătoarea Sfert 3 (2008)
ora 13.10 Semifinala 2: Câștigătoarea Sfert 2 - Câștigătoarea Sfert 4 (2008)
ora 14.00 Sfert 1: 1A - 3B (2009)
ora 14.50 Sfert 3: 1C - 2A (2009)
ora 15.40 Sfert 2: 1B - 3A (2009)
ora 16.30 Sfert 4: 2C - 2B (2009)
ora 17.20 Semifinala 1: Câștigătoarea Sfert 1 - Câștigătoarea Sfert 3 (2009)
ora 18.10 Semifinala 2: Câștigătoarea Sfert 2 - Câștigătoarea Sfert 4 (2009)
 
Vineri, 3 noiembrie 2017:

ora 9.30 Finala mică (2009)
ora 10.30 Finala mică (2008)
ora 11.30 Finala MARE (2009)
ora 12.30 Finala MARE (2008).

Sursa foto: fcviitorul.ro

Ti-a placut articolul?

Comentarii