Strângeau bani pentru a fugi în Germania Doi tineri din Timişoara, condamnaţi pentru că tâlhăreau femei în Constanţa
Strângeau bani pentru a fugi în Germania: Doi tineri din Timişoara, condamnaţi pentru că tâlhăreau femei
07 Jan, 2019 00:00
ZIUA de Constanta
1888
Marime text
1888
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



