Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi
BIBLIOTECA VIRTUALĂ
17:15 22 09 2020 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

#alegerilocale2020 Iată listele oficiale ale candidaților USR – PLUS pentru Consiliul Local Constanța și Consiliul Județean

ro

19 Aug, 2020 09:47 684 Marime text




Iată cele două liste complete cu ordinea candidaților Alianței USR – PLUS pentru Consiliul Județean Constanța și, respectiv, pentru Consiliul Local Constanța:


Ordinea candidaților Alianței USR-PLUS la CONSILIUL JUDEȚEAN Constanța:

1. ENCIU Petre
2. NEDELCU Edward-Ilyus
3. NEGOI Eugen-Remus
4. BĂDILĂ George
5. DORDEA Andrada
6. DUMITRESCU Carmen
7. LAZĂR Gilda-Valentina

8. ABDUREFI Semiran
9. IACOB Florin-Cătălin
10. ROȘU Leila
11. OCHIULEŢ Mihai
12. PARIS Dumitru
13. MOROIANU Monica-Anca
14. POPESCU Cristiana
15. MIREA Cristian
16. STOIAN Cristian-Florin
17. FUSTAŞU Mircea
18. COJOCARU Doina-Teodora
19. TĂNASE Vasilchia
20. TIMOFTE Florin
21. STAVĂR-VERGEA Romeo
22. ZISMAN Alisa
23. CĂLIN Iulian
24. POPA Daniel
25. IONESCU Adrian
26. MUCTAT Serdin
27. CINZEACĂ Nicoleta
28. BURLIBAŞA Adrian-Cristian
29. ILIUȚĂ Daniel
30. PENIU Gabriel-Elvis
31. DRAGU Marius-Alexandru
32. GIMA Stelică
33. CORBU Paul
34. FOCŞA Ciprian-Ionuț
35. MATEI Marian-Claudiu
36. IRIMIA Dănuţ-Nicolae
37. STOIAN Alina
38. GORNICU Anamaria
39. MAUNA Anca
40. CIOBANIUC Stela
41. UDREA Marius
42. MORARU Petru
43. VASILE George
44. VÎLCU Mihai
45. CRĂCIUNAȘ Gheorghe


Ordinea candidaților Alianței USR-PLUS la CONSILIUL LOCAL Constanța:

1. CARAGHEORGHE Dumitru
2. STAVĂR-VERGEA Romeo
3. COCARGEANU Florin-Daniel
4. GARIP Mirela
5. OCHIULEȚ Mihai
6. CĂLIN Iulian
7. IACOB Florin-Cătălin
8. POPESCU Cristiana
9. BADEA Aura-Cerasela
10. IONESCU Adrian
11. LAZĂR Gilda-Valentina
12. POPA Daniel
13. BRIGHIDĂU Andrei
14. DORDEA Andrada
15. PENIU Gabriel-Elvis
16. NEDELCU Edward-Ilyus
17. BELLU Elena-Adriana
18. MUCTAT Serdin
19. DUMITRESCU Carmen
20. BUNGHEZ Adriana-Cristina
21. ROȘU Leila
22. TIMOFTE Loredana-Florentina
23. MOROIANU Monica-Anca
24. LEONIDA Ramona-Cătălina
25. TĂNASE Vasilchia
26. ȘERBAN George
27. FUSTAȘU Mircea
28. FOCȘA Ciprian-Ionuț
29. MIREA Cristian
30. GIMA Stelică
31. IRIMIA Dănuţ-Nicolae
32. ȘAMATA Dumitru
33. NEGOI Eugen-Remus
34. MAUNA Anca

Ti-a placut articolul?

Comentarii