Primăria Constanța avertizează că ne bat niște escroci la ușă spunând că-s angajații săi. Uite cam ce zic
Primăria Constanța avertizează că ne bat niște escroci la ușă spunând că-s angajații săi. Uite cam ce
03 Feb, 2021 02:36
ZIUA de Constanta
3043
Marime text
3043
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi



