Ordin de protecție provizoriu, emis de polițiștii. O femeie din Constanţa a cerut ajutorul autorităţilor. A fost agresată fizic
Ordin de protecție provizoriu, emis de polițiștii. O femeie din Constanţa a cerut ajutorul autorităţilor.
28 Feb, 2019 10:00
ZIUA de Constanta
1476
Marime text
1476
Marime text
La data de 27 februarie a.c., ora 19.45, polițiștii din cadrul Secției 5 au fost sesizați de către o femeie, în vârstă de 50 de ani, din municipiul Constanța, că la domiciliul ei a avut loc un scandal.Deplasați la fața locului, polițiștii constănțeni au identificat un bărbat, în vârstă de 55 de ani, soțul femeii în cauză, care, pe fondul unui conflict spontan, și-a agresat fizic soția.
Polițiștii constănțeni au emis ordin de protecție provizoriu și continuă cercetările sub aspectul săvârșirii infracțiunii de violență în familie.
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


