Pentru perioada Paştelui
informaţii utile, tradiţii, program magazine
16:02 22 07 2017 Citeste un ziar liber! Unde ne gasiti?

Dolphin Cup. Rezultatele de astăzi

ro

17 Jun, 2016 23:35 1260 Marime text
Rezultatele înregistrate, astăzi, la Dolphin Cup, competiție ce se desfășoară pe patru categorii de vârstă (2005, 2006, 2007 și 2008) pe terenurile Academiei de Fotbal “Gheorghe Hagi”.
 
Programul Categoriei 2005 – Dolphin Cup
Vineri, 17 iunie 2016:
ora 8.00 Kids Severin – Zimbru Chișinău 1-1 (Grupa A)
ora 10.00 ACADEMIA HAGI – LPS Mircea Eliade 4-0 (Grupa A)
ora 11.00 Prosport Focșani – Atletic Junior Călărași 4-1 (Grupa B)
ora 12.00 Kinder Brăila – Colțea Brașov 2-1 (Grupa B)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 17.40 Zimbru Chișinău – LPS Mircea Eliade 0-3 (Grupa A)
ora 18.40 Kids Severin – ACADEMIA HAGI 2-8 (Grupa A)
ora 19.40 Atletic Junior Călărași – Colțea Brașov 3-1 (Grupa B)
ora 20.40 Prosport Focșani – Kinder Brăila 4-2 (Grupa B)
Sâmbătă, 18 iunie 2016:
ora 8.00 ACADEMIA HAGI – Zimbru Chișinău (Grupa A)
ora 10.00 LPS Mircea Eliade – Kids Severin (Grupa A)
ora 11.00 Kinder Brăila – Atletic Junior Călărași (Grupa B)
ora 12.00 Colțea Brașov – Prosport Focșani (Grupa B)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 17.40 Semifinala 1: 1A – 2B
ora 18.40 Semifinala 2: 1B – 2A
ora 19.40 Locurile 5-8: 3A – 4B
ora 20.40 Locurile 5-8: 3B – 4A
Duminică, 19 iunie 2016:
ora 8.00 Locurile 7-8
ora 10.00 Locurile 5-6
ora 11.00 Locurile 3-4
ora 12.00 Finala MARE
 
Programul Categoriei 2006 – Dolphin Cup
Vineri, 17 iunie 2016:
ora 8.00 Zimbru Chișinău – Viitorul Bacău 13-0 (Grupa A)
ora 10.00 ACADEMIA HAGI – Colțea Brașov 2-0 (Grupa A)
ora 11.00 Isport Vâlcea – Sporting Bacău 9-0 (Grupa B)
ora 12.00 CSM Focșani – Viitorul Argeș 3-1 (Grupa B)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 17.40 ACADEMIA HAGI – Viitorul Bacău 17-1 (Grupa A)
ora 18.40 Zimbru Chișinău – Colțea Brașov 0-1 (Grupa A)
ora 19.40 CSM Focșani – Sporting Bacău 7-0 (Grupa B)
ora 20.40 Isport Vâlcea – Viitorul Argeș 0-1 (Grupa B)
Sâmbătă, 18 iunie 2016:
ora 8.00 Viitorul Bacău – Colțea Brașov (Grupa A)
ora 10.00 ACADEMIA HAGI – Zimbru Chișinău (Grupa A)
ora 11.00 Viitorul Argeș – Sporting Bacău (Grupa B)
ora 12.00 CSM Focșani – Isport Vâlcea (Grupa B)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 17.40 Semifinala 1: 1A – 2B
ora 18.40 Semifinala 2: 1B – 2A
ora 19.40 Locurile 5-8: 3A – 4B
ora 20.40 Locurile 5-8: 3B – 4A
Duminică, 19 iunie 2016:
ora 8.00 Locurile 7-8
ora 10.00 Locurile 5-6
ora 11.00 Locurile 3-4
ora 12.00 Finala MARE
 
Programul Categoriei 2007 – Dolphin Cup
Vineri, 17 iunie 2016:
ora 8.30 Zimbru Chișinău – Champions București 7-0 (Grupa B)
ora 9.10 ACADEMIA HAGI – Kinder Brăila 6-1 (Grupa A)
ora 10.00 Viitorul Bacău – Oțelul Galați 0-3 (Grupa B)
ora 9.10 Școala Dani Coman – Kinder Târgoviște 2-0 (Grupa A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 16.00 Champions București – Oțelul Galați 0-7 (Grupa B)
ora 16.00 Kinder Brăila – Kinder Târgoviște 0-3 (Grupa A)
ora 16.50 ACADEMIA HAGI – Școala Dani Coman 1-1 (Grupa A)
ora 17.40 Zimbru Chișinău – Viitorul Bacău 7-0 (Grupa B)
Sâmbătă, 18 iunie 2016:
ora 8.30 Viitorul Bacău – Champions București (Grupa B)
ora 9.00 Oțelul Galați – Zimbru Chișinău (Grupa B)
ora 10.00 Kinder Târgoviște – ACADEMIA HAGI (Grupa A)
ora 9.10 Școala Dani Coman – Kinder Brăila (Grupa A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 16.00 Semifinala 1: 1A – 2B
ora 16.00 Semifinala 2: 1B – 2A
ora 16.50 Locurile 5-8: 3A – 4B
ora 17.40 Locurile 5-8: 3B – 4A
Duminică, 19 iunie 2016:
ora 8.30 Locurile 7-8
ora 9.10 Locurile 5-6
ora 9.00 Locurile 3-4
ora 10.00 Finala MARE
 
Programul Categoriei 2008 – Dolphin Cup
Vineri, 17 iunie 2016:
ora 9.20 Sporting Bacău – Oțelul Galați 1-5 (Grupa B)
ora 10.10 ACADEMIA HAGI – Colțea Brașov 2-3 (Grupa A)
ora 11.00 Prosport Focșani – Zimbru Chișinău 0-2 (Grupa B)
ora 11.50 Champions București – Isport Vâlcea 1-3 (Grupa A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 16.50 Sporting Bacău – Zimbru Chișinău 1-4 (Grupa B)
ora 17.40 Champions București – Colțea Brașov 0-8 (Grupa A)
ora 18.30 Prosport Focșani – Oțelul Galați 1-3 (Grupa B)
ora 19.20 ACADEMIA HAGI – Isport Vâlcea 3-2 (Grupa A)
Sâmbătă, 18 iunie 2016:
ora 9.20 Oțelul Galați – Zimbru Chișinău (Grupa B)
ora 10.10 Sporting Bacău – Prosport Focșani (Grupa B)
ora 11.00 Champions București – ACADEMIA HAGI (Grupa A)
ora 11.50 Colțea Brașov – Isport Vâlcea (Grupa A)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ora 16.50 Semifinala 1: 1A – 2B
ora 17.40 Semifinala 2: 1B – 2A
ora 18.30 Locurile 5-8: 3A – 4B
ora 19.20 Locurile 5-8: 3B – 4A
Duminică, 19 iunie 2016:
ora 9.20 Locurile 7-8
ora 10.10 Locurile 5-6
ora 11.00 Locurile 3-4
ora 11.50 Finala MARE

Foto: Academia Gheorghe Hagi

Ti-a placut articolul?

Comentarii