Două spectacole din cadrul SEAS 2026 au primit noi reprezentații
Două spectacole din cadrul SEAS 2026 au primit noi reprezentații
30 Jun, 2026 11:22
ZIUA de Constanta
193
Marime text
193
Marime text

Teatrul de Stat Constanța a anunțat că a suplimentat reprezentațiile pentru două spectacole ce fac parte din programul Stagiunii Estivale a Artelor Spectacolului – SEAS 2026.
„Club 27” și „Răscoala”, spectacole la care biletele deja au fost epuizate, au primit încă o reprezentație, astfel:
- „Club 27”, regia Alex Bogdan, producție a Teatrului Metropolis București – joi, 16 iulie, ora 20:00, Sala Mare a Teatrului de Stat Constanța (bd. Ferdinand nr. 11)
- „Răscoala”, regia Dragoș Mușoiu, producție Reactor de Creație și Experiment Cluj – joi, 23 iulie, ora 20:00, Sala Studio BCR a Teatrului de Stat Constanța (str. Ion Lahovari nr. 2A)
Biletele pentru aceste reprezentații suplimentare vor fi puse în vânzare astăzi, marți, 30 iunie, la ora 17:00, online, pe platformele partenere Mystage.ro și Bilet.ro, precum și la Agenția de bilete a Teatrului de Stat Constanța, din Bulevardul Tomis nr. 97.
Citește și:
Constanța Programul SEAS 2026 este completat cu trei spectacole noi. Biletele se pun de astăzi în vânzare (FOTO)
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


