O româncă de 100 de ani s-a vaccinat contra COVID-19, cu a treia doză „M-am vaccinat pentru că vreau să mă păzesc singură de boală“
O româncă de 100 de ani s-a vaccinat contra COVID-19, cu a treia doză: „M-am vaccinat pentru că vreau să
24 Nov, 2021 17:05
ZIUA de Constanta
1341
Marime text
1341
Marime text
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


