O localitate constănţeană rămâne miercuri fără apă
O localitate constănţeană rămâne miercuri fără apă
11 Nov, 2013 13:12
ZIUA de Constanta
1615
Marime text
1615
Marime text
Pentru executarea unor lucrări de reabilitare rețele apă în cadrul Programului Operațional Sectorial de Mediu, în localitatea Mihail Kogălniceanu, SC RAJA SA va întrerupe furnizarea apei potabile miercuri, 13 noiembrie 2013, între orele 08.00 – 16.00.
Vor fi afectați consumatorii din Mihail Kogălniceanu de pe străzile Mircea cel Bătrân, Transilvaniei, Libertății, Unirii, Dorobanți, Victoriei și Nicolae Bălcescu.
Vor fi afectați consumatorii din Mihail Kogălniceanu de pe străzile Mircea cel Bătrân, Transilvaniei, Libertății, Unirii, Dorobanți, Victoriei și Nicolae Bălcescu.
Comentarii
Fondul Documentar Dobrogea de ieri și de azi


